Aldatan da aldanır!!!

 Aldatan da aldanır!!!

 

Aldatanlar eşleri veya sevgilileri tarafından nasıl yakalanıyor merak ediyor musunuz?

 

“IllicitEncounters.com” adlı bir sitenin yaptığı kapsamlı bir araştırmaya göre aldatanların çok büyük bir kısmı üçüncü yasak ilişkileri sırasında yakalanıyor. Aldatanların yüzde 11’i ilk ilişkilerinde yakalanıyor ve yüzde 12’si de ikinci ilişkilerinde.  Aynı zamanda evliyken eşini aldatanların yüzde 86’sı geçmişte de sevgililerini aldatanlardan oluşuyor.

 

Buna göre insanlar eşlerini aldattıklarında nasıl yakalanıyorlarmış bir göz atalım:

 

1 ) Yüzde 39’u mesajlardan

Aldatanları ele veren başlıca unsur cep telefonlarından yolladıkları mesajlar. Kişi çok fazla telefonla ilgileniyor ya da devamlı telefonu saklama ihtiyacı hissediyorsa eşlerinin şüphesini hemen çekiyor. Gerisi çorap söküğü gibi geliyor.

 

2 ) Yüzde 22’i e-postalardan

İkinci neden ise yolladıkları e-postalar. Aynı mesajlarda olduğu gibi devamlı e-postaları kontrol etmek ya da saklamak, eşlerin ortada bir şeylerin döndüğünü anlamasına neden oluyor. En kötüsü de dalgınlıkla açık unutulan e-postalar!

3 ) Yüzde 20’si nerede olduğu hakkında söyledikleri yalanlardan

Nerede olduğu ve kiminle olduğu hakkında yalan söyleyenler de eşleri tarafından kolayca yakalanabiliyor. Hatta bazen eşin şüphelenmesine gerek kalmayabiliyor ve yalan kendiliğinden ortaya çıkıyor.

 

4) Yüzde 14’ü suçüstü!

Aldatanların yüzde 14’ü ise ki bu şaşırtıcı bir şekilde çok yüksek bir rakam, aldatırken birisi tarafından hatta bazen eşleri tarafından dışarıda görülebiliyorlar.

 

5 ) Yüzde 5’i bir arkadaştan

Ve en son olarak bazen de aldatılan kişi ya kendi arkadaşından ya da aldatan eşinin arkadaşından hoşlanmadığı gerçekle yüzleşebiliyor.

 Aşk Burada!

demo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?