Aldatıldığınızı gösteren 3 ipucu

Aldatıldığınızı gösteren 3 ipucu

  Aldatıldığınızı gösteren 3 ipucu

Aldatılma herkesin başına gelebilir ve bazen anlaşılması zaman alır. Yersiz şüpheler yerine, akıllı ipuçlarıyla olay netliğe kavuşabilir.

Özellikle akşamları devamlı telefonla ilgileniyorsa

Aslında her telefonuyla ilgilenen kişi için eşini aldatıyor demek doğru olmaz. Fakat eşiniz akşam saatlerinde devamlı telefonuyla ilgileniyorsa, mesajlar atıp, dışarı çıkıp telefonla konuşuyorsa aldatıldığınız şüphesi akla gelebilir. Aynı zamanda telefonuyla ilgilenirken çok dalgın görünüyorsa bu da bir işaret olabilir. Araştırmalara göre sadık olmayan eşler en çok saat 10’dan sonra mesajlaşıyor.

 

İşi bahane edip eve geç geliyorsa

Tabii ki eşinizin çalışma saatleri değişebilir veya acil bir işinin çıkacağı özel durumlar olabilir ama çalışma saatleri uzamaya ve eşiniz sıklıkla “işim çıktı geç geleceğim” demeye başladıysa ya da sizinle belli yerlere gitmeye yanaşmıyorsa tüm bu belirtiler aldatıldığınızı gösteriyor olabilir. Araştırmalara göre erkeklerin yüzde 32’si işini öne sürerek, kadınların ise yüzde 29’u arkadaşlarıyla buluşma bahanesiyle eşlerini aldatıyor.

 

Harcamalarında değişimler varsa

Eğer eşinizle banka hesabınız ortak değilse bunu anlamak biraz daha zor olabilir ama banka hesabınızı eşinizle paylaşıyorsanız ve açıklanamayan harcamalar görüyorsanız aldatılıyor olabilirsiniz. Mesela size “işte yemek yedim” diyorsa ama hesabınızda restoran harcamaları görünüyorsa aldatıldığınızı düşünebilirsiniz. Araştırmalar, çoğu insanın otellerde eşlerini aldattığını gösteriyor. Hesabınızda otel harcamaları varsa bu da bir gösterge olabilir. Aldatıldığınız gösterebilecek bir diğer ipucu ise parasının daha çabuk bitmesi ve yeni kıyafetler alması. Tabi ki bir insanın kendine yeni kıyafet alması kesin aldattığını göstermez ama sizden gizli bir şekilde kıyafet alıyorsa bu sizi şüphelendirebilir.

Aşk Burada!

demo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?