Antalya Mobil Chat Sitesi

Antalya Mobil Chat Sitesi

 Antalya evlilik sitesi

Antalya evlilik – Yabancı evlilikler Antalya’nın çehresini değiştirdi

 

Antalya yılın her mevsimi turizm hareketlerine açık olmasının yanında ekolojik tarım için uygun bir şehirdir. Sanayileşmenin yarattığı hava kirliliğini yaşamamış; hem bu özelliği, hem de yılın 12 ayı canlılığını yitirmemesiyle bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Özellikle yabancıların gözünde…

Türk kadınları eğitimleri ve bakımlı oluşlarıyla rekabet ediyor

Antalya’nın verimli toprakları, denizi, güneşi ve dinamizmi evlilikleri de etkilemiştir. Son yıllarda sayıları hızla artan ve bugün yaklaşık 100 bine ulaşan yabancılar Antalya’da evlenerek nüfusa dahil olmuştur. Bu evlilikler şehrin çehresini de değiştirmiştir. Eski ve yeni Antalya artık birbirinden çok farklıdır. Öyle ki şehrin sokaklarında Türklerle evlenen Rus, Ukraynalı ve Moldovalı kadınlar Antalya’nın yerlisi gibi rahatça dolaşabilmektedir. Durum böyle olunca Türk kadınları da eğitimleriyle ve kendilerine gösterdikleri özenle yabancı kadınlarla yarışmaktadır.

 

Bölgede yapılan bir araştırmanın sonuçları ise oldukça ilginçtir; yabancı evliliklerin çoğu tatil sırasında tanışarak başlayan aşkların sonucu meydana geliyor. Sadece Antalya’da 5 binin üzerinde yabancı evlilik gerçekleşiyor… Yabancı eş seçen erkeklerin mutluluk oranı ise yüzde 70’in üzerinde.

demo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?