Arkadaş Arayan Bayanlar

Arkadaş Arayan Bayanlar

 Arkadaş arayan bayanlar

 

Erkek arkadaştan önce kendini bulmanın önemi

 

Yalnız bir kadın için hayatını paylaşacak birini bulması duygusal önceliklerinin başında gelir. Bunun için pek çok şey yapabilir… Farklı ortamlara girer, arkadaşları aracılığıyla yeni erkeklerle tanışır, hatta online ortamda ilişkiler geliştirir. Fakat tüm arkadaş arayan bayanlar için bu adımlardan önce atılması gereken daha önemli bir adım vardır. O da kendilerini ne kadar tanıdıklarını ve çevrelerine ne kadar yansıtabildiklerini gösteren adımdır. Arkadaş arayan bayanlar ilişki arayışından önce kendilerine şu soruları sormaları ve dürüstçe yanıtlamaları gerekir:

“Dış dünyada kendimi doğru ifade edebiliyor muyum?” Bazen söylediklerimizle söylemek istediklerimiz farklı şeyler olabilir. Bu sizin de başınıza sık geliyor mu?

“Görünümüm ve davranışlarım beni yansıtıyor mu?” Hepimiz kendi filmimizin yıldızlarıyız ama bir de bizi izleyen çevre var. Onların gözünde de bir değeriniz var mı? Beden imajınız ve davranışlarınız gerçek sizi yansıtıyor mu? Yoksa insanlar size bakınca ve sizinle konuşunca farklı birini mi görüyorlar? Yukarıdaki soruların yanıtı evetse, kendinizi tanımanız adına profesyonel bir yardım almanız beklediğiniz ilişkiye giden yolu kesinlikle kısaltacaktır.

 

“Biriyle ilişkiye başlarken veya ilişki süresince benzer sorunlar mı yaşıyorum?”

 

“Yalnızken de mutlu muyum?” Mutluluk sanılanın aksine koşullara ve kişilere bağlı değildir. Size bağlıdır! Hayatınızda biri olmadan da mutlu ve eğlenceli biri olabilirsiniz. Dahası mutsuz insanlar dışarıdan hiç çekici görünmez. Bu nedenle “mutluluk evinizi” tek başınıza inşa edin, ziyaret etmek isteyenler mutlaka olacaktır.

 

Arkadaş arayan bayanlar kulübünde fazla kalmak niyetinde değilseniz, “yansıttığınız siz”den emin olun ve mutluluğunuzu asla ertelemeyin.

Aşk Burada!

demo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?