Bir erkeği sözlerle kendine aşık etmenin 3 yolu

Bir erkeği sözlerle kendine aşık etmenin 3 yolu

 Bir erkeği sözlerle kendine aşık etmenin 3 yolu

 Uzaktan ölüp bittiğiniz erkeğin sizi olumlu yönde fark edebilmesi için neler yapabilirsiniz?

 

1) Onu ne kadar beğendiğinizi ima edin

Ama direkt olarak değil, bunun yerine giydiği kıyafeti veya tarzını övün. Çünkü kimse fiziğini seçme şansına sahip değildir ama tarzını seçebilir. Ayrıca onu tipini beğendiğinizi söylemek hem sizi çekindirebilir hem de onun kontrolünde olmayan bir şeyi övmüş olursunuz. Bunun yerine kendi kendine yarattığı ve kontrol edebildiği bir şeyi övmeniz daha anlamlı ve kolay olacaktır. Örneğin “gözlerin çok güzel” demek yerine “ayakkabıların çok şık” demek gibi…

 

2) Gizli yeteneklerini övün

Diyelim ki hoşlandığınız kişi çok iyi futbol oynuyor. Büyük ihtimalle bu konuda herkes ona zaten yorum yapmıştır ve sizin de bu konuda onu övmeniz, sizi diğer insanlardan farklı kılmaz. Ama bu yeteneğin altında yatan gizli yeteneği överseniz her şey değişir. İyi futbol oynamasına yol açan yetenekleri övmek onun hayranlığını kazanmanızı sağlayabilir. Onun disiplinli, çalışkan ve yüksek spor zekasına sahip biri olduğunu anladığınızı söyleyebilirsiniz mesela.

 

3)  Onun yanındayken kendinizi güvende hissettiğinizi söyleyin

Bu erkeklerin duymaktan çok hoşlandığı bir sözdür. Ama tabii yine direkt değil, dolaylı olarak. Sözgelimi “Ben geceleri eğlenmeye çıkmaktan tedirgin olurum, sen de geleceksen olabilir” gibi… Eğer bir erkek sizin yanınızdayken kendini erkeksi hissediyorsa her zaman sizin yanınızda olmayı tercih edecektir. Bu söz ona kendini mükemmel hissettirecektir. Bu da onu otomatik olarak size çekecektir.

demo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?