Bu burçlara bu yanlışları yapmayın!

Bu burçlara bu yanlışları yapmayın!

Koç’u sıkmayın

Bir Koç insanı eğer içinde bulunduğu ilişkide sıkılıyorsa ilişkisini rahatlıkla bitirebilir. Maceraperest Koçlar heyecan ve eğlence peşinde koşarlar. Dolayısıyla sıkılmak hiç onlara göre bir şey değildir.

 

Boğa’ya uzak davranmayın

Eğer sevgilileri uzak ve soğuksa, Boğa burçları ilişkilerini anında sonlandırabilir. Bu burcun insanları değer gördüklerini ve sevildiklerini hissettikleri insana yakınlık gösterirler. Eğer bir Boğa burcu insanıyla beraberseniz ondan yakın olmaya özen gösterin.

 

İkizler’le irtibatı kesmeyin

İkizler burçları konuşmaya ve iletişime çok önem verirler. Eğer iletişime kapalı ve konuşmayı sevmeyen biriyle beraberlerse o kişiye karşı hisleri çok çabuk yok olabilir.

Yengeç’in ailesine yanlış yapmayın

Yengeçler ev hayatlarına ve ailelerine çok değer verirler, bu nedenle Yengeç sevgilinizin ailesiyle ilgili söylediklerinize dikkat edin. Eğer kötü bir şekilde ailesini eleştirirseniz size anında kapıyı gösterebilirler.

 

Aslan’a saygısız olmayın

Aslan burçları her daim ilgi odağı olmak isterler. Onlara saygısızlık yapan veya herhangi bir şekilde onların kötü yönleri açığa vuran insanlarla asla birlikte olamazlar.

 

Başak’a pasaklı görünmeyin

Başak burcu insanları asla dağınık ve pis bir insanla beraber olamazlar. Düzene ve temizliğe çok önem verirler, bu nedenle Başak burcu bir sevgiliniz varsa odanızın ve ofisinizin düzenli olduğundan emin olun. Odanızda yerleri kaplayan kıyafetler ya da çekmecenizdeki çöpler anında ilişkiniz bitmesine neden olabilir.

 

Terazi’ye çirkin ve kirli görünmeyin

Terazi güzelliği temsil eden burçtur. Bunun içindir ki dış görünüşe ve hijyene çok önem verirler. Kötü giyinen ve temiz olmayan kişilerin bir Terazi burcu insanıyla beraber olması pek mümkün değildir.

 

Akrep’i aldatmayın

Akrep burcu insanı, aldatan sevgilisine ikinci bir şans veren bir burç değildir. Aldatıldığını öğrendiği an itibariyle bir ilişkiyi bitirebilir. Aynı zamanda bu konularda hisleri kuvvetlidir, aldatıldıklarını bilmeseler bile hissedebilirler. Birine güvenmek konusunda çok zorlanan bir burç olan Akrep burcu, daima güvenebileceği insanları tercih eder.

 

Yay’a sınırlar koymayın

Yay burcu insanı sıkıştırıldığını veya kısıtlandığını hissederse ilişkisini anında bitirebilir. Mutlu olabilmeleri için mutlaka özgür olmaları gerekir.

 

Oğlak’a maddi sorunlarla gelmeyin

Oğlak burçları kariyerlerine, geleceklerine ve finansal durumlarına çok özen gösterirler. Onları bu açılardan aşağı çeken ya da sorumluluk almayan insanlarla beraber olamazlar. Paralarını iyi idare ederler ve borç gibi finansal sorunlara tolerans göstermezler. Eğer sevgiliniz Oğlak burcuysa para konularında dikkatli davranın.

 

Kova’ya adaletsiz davranmayın

Kova burçları hayatlarında dengeye, adalete ve eşitliğe önem verirler. Onların ilişki anlayışları eşitliğe dayanır, bu nedenle eğer sevgilileri kendilerini daha üstün görüyorsa ya da belli

sorumlulukları tamamen onlara yıkıyorsa o ilişkinin bitmesi muhtemeldir.

 

Balık’ın romantizmini eksik etmeyin

Balık burcu romantizmin olmadığı bir ilişkiyi hayal bile edemez. Eğer ilişkileri artık onların ayağını yerden kesmiyorsa çok mutsuz olabilir ve ilişkilerini bitirebilirler. Hayalperest ve hassas Balık burcu için romantizm bir önceliktir.

demo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?