En iyi arkadaşlık siteleri

En iyi arkadaşlık siteleri ile karşınızdayız. Bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletlerderken teknolojinin arasında kaybolduğumuz bu günlerde artık arkadaşlıklarda sanal ortamda kurulur oldu.

Çoğu insan günümüzde insanlarla yüz yüze iletişime geçmektense önce sanal ortamdan onu tanımak istiyor. Eskiden birbirini hiç görmeden evlenen çiftlere şimdilerde mucize gözüyle bakılırken günümüzde ise bu olay ilk olarak internetile gerçekleşiyor.

 

  SesliKlas

Türkiye’nin en eski ve en büyük bedava arkadaşlık sitesi olan Sesliklas, 2005 yılında kuruldu. 15 milyonu aşkın üyesi bulunan sitedeki üyelerin %70’i bekar.

Sesliklas'ı öne çıkaran özelliği ise çeşitli markalar ile anlaşmalar yapması. Yaptığı anlaşmalar ile üyelerine çeşitli faydalar sağlayan arkadaşlık sitesi, her yıl yüzlerde kişinin evlenmesine aracı oluyor.

Sesliklas'ın üye sayısında en büyük artış ise Sevgililer Günü yaklaşırken oluyor. Ağırlıklı olarak Ankara, İstanbul, Bursa ve İzmir illerinin aktif olduğu sohbet sitesinde 23-30 yaş aralığında bir çok insan ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 


Haberler 0 Yorum06 Şubat 2019 129 Görüntüleme