En romantik yaz aktiviteleri

En romantik yaz aktiviteleri

Er ya da geç kalbinizi çalacak biri karşınıza çıkacak. Peki onunla mutlu zamanlar geçirmek için ne yapacağınızı düşündünüz mü?

 

Piknik romantizmi

Hasır bir sepet, şirin bir örtü ve sevdiğiniz yiyecekler ile bir parka gidip güzel bir piknik yapmak… Bir çiftin baş başa kalabileceği en sevimli ortamlardan biri…

 

Maç heyecanı

Kendinizin ya da sevgilinizin tuttuğu bir takımın maçını izlemek… Futbolu çok sevmeseniz bile yüzlerce insanla bir takım için tezahürat etmek çok eğlenceli olabilir. Bu aktivite erkekler için vazgeçilmez.

 

Açık havada konser keyfi

Bu, çok sevdiğiniz bir sanatçının konseri de olabilir, bir festival de. Güzel bir manzara, hoş bir müzik ve biraz da eğlence… Daha iyisini düşünemiyoruz.

 

Denize nazır sohbet

Özellikle yaz aylarının güzel havası ile deniz manzarasına karşı romantik bir gün geçirebilirsiniz. Hatta bir tatil planlayıp mavi yolculuğa çıkabilir veya tekne turlarına çıkabilirsiniz.

 

Beraber bisiklete binmek

Kendinize bir parkur seçip onunla bisiklet sürebilirsiniz. Böylece manzaranın ve açık havanın keyfini çıkarır, çok eğlenirsiniz.

 

Lunapark

İçindeki çocuktan vazgeçemeyenler için lunapark keyifli, enerji dolu ve eğlenceli bir aktivite. Pamuk şeker yiyip, dönme dolaba binmeye kimin itirazı olabilir ki…

 

Dans zamanı

Dans etmeyi seviyorsanız, karşınıza da sizinle aynı heyecanı paylaşan biri çıkmışsa, bu tam size göre. Dans etme konusunda yeteneksiz olduğunuzu düşünüyorsanız aldırış etmeyin, maksat sadece eğlenmek!

 

“Dondurma yiyelim mi?”

Yazın sıcaktan bunaldığınızda buz gibi bir dondurma yiyerek serinleyebilirsiniz. Buna hayır diyecek birini tanımıyoruz!

 

Gün batımını izlemek

Bir terasta veya sahil kenarında, gün batımını izlemek belki de en keyifli beraber olma şekli. Şiddetle tavsiye edilir!

Demo

Aşk Burada!

demo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?