Hoşlandığınız kişinin burcunun özelliklerini biliyor musunuz?

Hoşlandığınız kişinin burcunun özelliklerini biliyor musunuz?

Hoşlandığınız kişi Koç burcuysa, buyrun kendisini tanıyalım…

1) Cesurdurlar

Koç burcu insanları cesurdur. İlk adımı atma konusunda karşısındaki insandan hamle beklemezler, hatta böyle şeyleri çocukça bulduklarını bile söyleyebiliriz. Ancak istisnai durumlarda geriye çekilip beklerler, eğer size karşı ilk adımı atmıyorlarsa bu size karşı emin olmadıklarını ve duygularının olgunlaşmasını bekledikleri anlamına gelir.

2) Özgüvenleri yüksektir

Koç burçlarının özgüveni oldukça yüksektir. Bu yüzden partnerlerini asla kısıtlayacak taleplerde bulunmazlar, aksine onları yapacakları her işte desteklerler. Ancak bazen içi boş özgüvenleri de olabilmektedir. Zaman zaman özgüven patlaması yüzünden dünyanın kendi etraflarında döndüklerini zannedip bencilce davranabilirler.

3) İnatçıdırlar

Koç burcu insanları inatçıdır. Bu hem olumlu, hem olumsuz davranışlarından biridir. Kafaya koyduysa, sizi elde etmek için neredeyse her şeyi yapmaya, şımartmaya fazlasıyla hazırlardır. Ancak sizden uzaklaşacak bir tartışmada bunu uzatabilir, burnunuzdan getirebilirler.

4) Gerçekçidirler

Koç burçlarının birçok özelliği Aslan burçları gibi olsa da, Koç burçları asla hayalperest değil aksine oldukça gerçekçidirler. Bu da ilişkide pembe bulutların üzerinde dolaşmak yerine ciddi ve ileriye dönük vaatlerde bulunmalarını sağlar. Ve bu davranışları onları romantik olmaktan biraz uzaklaştırabilir.

5) Agresiftirler

Koç burcu insanları agresiftirler. Öfke problemi en çok bilinen burçlardan biridir. Hemen parlarlar ve sönmeleri maalesef zaman alabilir. Bazen saçma sapan şeylere bile kızabilirler, bu onların yöneticisi Mars’ın sıkıştırmasından kaynaklanır. Ağır spor yapmaları, gün içerisinde hareket halinde olmaları onların öfkelerini dindirmekte yardımcı olabilir.

6) Vefalıdır

Koç burcu insanları vefalı insanlardır. Onlara yapılan iyilikleri asla karşılıksız bırakmazlar. Onlara güzel, sevecen davrandığınızda sizlere yüce sevgilerini sunmakta asla bencil davranmayacaklardır. Koç burcu insanlarını bir ayna olarak düşünebilirsiniz, siz nasıl bakarsanız karşınızda aynı şekilde bakan birini göreceksinizdir.

Aşk Burada!

demo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?