Mobil Chat Olmazsa Olmazımızdır!

Mobil Chat Olmazsa Olmazımızdır!

Yukarıda ki başlık kendinizi mecburiyette gibi mi hissetti? Bazen mecburiyet ve yalnızlıklarla dolu bu hayatımız da istemediklerimizi de yaptığımız anlar olmuyor mudur?

Belirli bir çevre edindikten sonra hiç yalnız kaldınız mı? Ya da internet üzerinden farklı kişilerin karakter ve size olan yakın hallerinizi merak ettiğiniz olmuyor mu? İnsanların net üzerin de gezinirken kendini ifade etme biçimi ve farklı sohbetler içerisinde girerek karşı tarafın size karşı hal/hareketlerini yazı ve sesli olarak nasıl yakınlık gösterdiğini gördüğünüz de aslında yalnız kalmadığınızı ayrıca sizin ne kadar değerli olduğunuzu göstermektedir.

Arkadaşlık kurmak bir çevre adı altında onlara kendinizi ifade etme ve yaşanmışlıklarınızı anlattığınız zaman yanında olduğunu bilmek ne güzel bir duygudur. Ama bu belli süreç sonra aleyhinize de sonuçlanabiliyor. Kötü yanları olduğu kadar iyi yönlerin olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Aslın da çok şey bilmek, anlatmak ve paylaşmak da iyi bir şeyin olmadığının kanıtı da olduğunu bilmek değil midir?

İşte baktınız ki kendi hayatınız da aksilikler ve olumsuz davranışlar sizi o an rencide edebiliyor, o halde düşündüğünüz aman yapacağınız arkadaşlıkların doğru seçim olmadığını gösteriyor, işte bu durum da kişi yalnız kalır ve kendine ayıracak vakitler kalıyor, buna kısaca kafa dinlemek demiyor muyuz? Bu devre de internet ve sosyal platformlar sizin kafanızı dinlemenize, eğlenmenize ve o süreç içersin neyin nasıl değerli olduğunu ve ben nerde hata yaptım gibi soruları kendinize sorarak motivasyon anlamında yoğunlaşıyor musunuz? Aslında eğlenmek, sohbet etmek ve paylaşıma açık olmak gerçekten kişinin kaliteli sohbet ortamın da bulunması kendini geliştirmesine de yardımcı oluyor.

Gün içerisin de neler yapıyorsunuz? Kendinize hiç zaman ayırmıyor musunuz? Bence kendinize zaman ayırıp sosyal çevrenizi de geniş tutunuz.Çünkü iyi ve kötüyü ayırmanız davranışların size ne kadar ölçü de olduğunu bilmeniz size güç katacaktır.

Bu açmış olduğumuz kategori aslın da internet üzerin de arkadaşlık ve mobil chat sitelerinin hepsinin sohbet ve arkadaşlık ortamı olarak kalitesiz olduğunu göstermez. Bunu bizzat sizlerin kendinize gün içerisinde zaman ayırıp kendize eğlence katacak siteler bulmanız konusun da açılmış, blog ve kategori yazısıdır.

Bu yüzden açtığımız başlık ‘mobil chat olmazsa olmazımızdır‘ başlığı sizlerin yalnız ve moralinizin düşük olduğu anlarda devreye girer.

Sesliklas olarak sizlere bu konu da ve bu yazdığımız yazı da sizlerin yanınız da olduğunu bildirmek ve hiç bir zaman kimse için değil, kendiniz için yaşamalısınız, değeri kendinize vermeniz gerekiyor.

DEMO

 

demo

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?