Sesli Chat

  Sesli chat, isminden de anlasıldığı gibi insanların birbirleri ile ses yolu olarak iletişims ağlamasına yarayan siteler arasındadır.Bu yüzden kişiler ses yolu ile bağlantı kurduklarında ortaya daha samimi arkadaşlıklar yolunda ilerlersiniz.

  İşte Sesliklas sizlere özel bu uygulama ile ücretsiz olarak insanların sohbet ederken ses yolu ile iletişim sağlamasına hizmet veriyor.Üstelik ses olarak konuşmanız için eğer ki bilgisayar üzerinden giriş yapıyorsanız, mikrofonunuzun olması gerekior.Telefonlarınızın üzerinden giriş yapıyorsanız, sesli chat odalarımıza girdiğinizde ses yayına katılmanız gerekior.

   Sitemize giriş yaptığınızda sol üstte ses/kameraya izin ver yada engelle olarak bir bağlantı gelmektedir.Bu bağlantıya izin ver demeniz halinde ses olarak telefon yolu ile de kişilere sesiniz duyurabilir, sesli olarak chat yapma imkanından sizlerde yararlanabilirsiniz.

  Bu özellikleri kullanmanız için sesli sohbet odalarımıa giriş yaparak, ücretsiz olarak üye olmanız yeterli olacaktır.Sizler de hemen ücretsiz üye olun, telefonda konuşur gibi sesli chat odalarındaki insanlara 'merhaba'deyin,Hadi hiç vakit kaybetmeden sende bu özelliklerden ücretsiz olarak yararlan!