Ücretsiz Sesli Chat Mobil Sitesi İle Kızlarla Tanışma Sitesi

  Ücretsiz olarak kızlarla sesli ve kameralı mobil chat sitesi ile tanışma - kız arkaşınız tarafından reddedilmek

 Reddedilmek hangi konuda olursa olsun yıkıcı bir duygu… Tüm olumlu niteliklerinize rağmen iş başvurunuzun geri çevrilmesi, hayati önem taşıyan kredi talebinizin onaylanmaması, sevgiliniz olması için gösterdiğiniz tüm çabalara rağmen aşık olduğunuz kişinin sizi istememesi hayatanızda iz bırakabiliyor.

  Reddedilmek benlik saygısını düşürüyor. Hele ki kız arkadaş tarafından reddedilmek (ya da tam tersi), kişinin kendine olan güvenini ve saygısını alıp götürebiliyor. İşin ilginç yanı reddedilmenin acısını kendimizden çıkarmamız... Böyle bir durumda nedense önce kendimizi suçluyoruz. Yetersiz olduğumuzdan dem vuruyoruz. Bu tavrı basit bir uyum soruna, kimyalarınızın tutmamasına ya da tarz farklılıklarına bağlayamıyoruz. Kız arkadaş beklentimizin karşılanmaması kendimize yönelttiğimiz öfkeyle bize daha da zarar veriyor. Hatta araştırmalar reddedilme anında, kişinin bir süreliğine anlama ve kavrama kapasitesinin düştüğünü bile ortaya koyuyor. Yani acı veren o ana saplanıp kalmak sağlıklı düşünmemizi engelliyor.

  Tamir süreci

   Peki ne yapmak gerekiyor? Öncelikle sağlıklı düşünemediğinizi kendinize hatırlatarak hatayı kendinizde aramaktan vazgeçin. Kendinize telkinde bulunmak iyileşme sürecini hızlandırır. Bir diğer yol da sizi her halinizle kabul eden yakınlarınızla birlikte olmaktır. Tüm bunları yaptığınızda ve kendinize yeni bir başlangıç için biraz zaman tanıdığınızda kız arkadaş arayışınıza tecrübelerinizle devam edebilirsiniz.

 

 

 


Haberler 0 Yorum25 Kasım 2018 1182 Görüntüleme